0905 327 589

Podporte nás

Mačkári 😻
Aj tento rok prišlo nemilé obdobie platenia daní, ktoré si však môžete spríjemniť vedomím, že vaše 2 alebo 3 % zaplatenej dane pomahajú mačičkám. Naše OZ Mačky Brezno SOS z tejto veľkej pomoci prežilo minulý rok, celý rok kŕmilo a ošetrovalo depozitné mačičky prijaté z ulice či vymanené zo zlých podmienok. Vďaka 2 % sa nám podarilo vyliečiť mačičky v zlom stave, niektoré aj v hodine dvanástej. Pokastrovali sme mačičky v okolí a v neposlednom rade prichýlili nové mačičky, ktoré u nás už netrpia a nehladujú. Nemusia sa báť kopancov od ľudí, ani prázdneho bruška. 

Prosíme vás milí mačkári, nezabudnite na nás a naše mačičky ani tento rok a venujte nám vaše % aby sme mohli fungovať ako pomoc pre zúfalé mačičky aj tento rok.

Pomôžte finančne

Keďže sme nezisková organizácia, veľmi nám pomôžete zaslaním dobrovoľného finančného príspevku na náš transparetntný účet. Financie budú ďalej investované do liečebných procesov, na kastráciu mačiek, ale aj na neočakávané zákroky v krízových situáciach, v ktorých sa neraz mačičky na ulici nachádzajú. Ďakujeme!

Občianske združenie Mačky Brezno SOS
Krčulova 1199/10, 977 01 Brezno
IČO: 42396590
IBAN: SK10 0900 0000 0050 7523 8964

Transparentnosť

 

Pomôžte hmotne

Podporiť nás môžete aj nákupom vecí dennej potreby, ako sú granule, konzervy, piesok atď. Po kliknutí na odkaz budete presmerovaní na našu spriatelenú stránku preutulky.sk, kde môžete vidieť čo aktuálne nášmu združeniu chýba. Za každú pomoc pre naše mačičky sme nesmierne vďační!